על אימוני כושר במהלך טיפולי פוריות ומה שבניהם

יש דברים בחיים שנראים לנו תמיד מובנים מאליהם. זה מתחיל בדברים כמו מים זורמים בברז, ממשיך לתנועה פשוטה עם היד והכי מובנים מאליהם נראים לנו ילדים המגיחים לאוויר העולם. עד היום שבו התחלתי לנסות להיכנס להריון, כל העסק הזה היה נראה לי מה זה פשוט. אני באמת הייתי בטוחה שכזרע וביצית נפגשים פשוט נוצר תינוק. אף אחד לא עדכן אותי שיכול להיות שהמפגש הזה בניהם יהי כרוך בכל כך הרבה דברים מסביב. זריקות, כדורים, נסיעות, בדיקות, שברון לב ודמעות. כשהרופא אמר לי שעברתי שלב-וואלה חשבתי לעצמי שזה משהו טוב אבל פתאום ירד לי האסימון כשהוא אמר בקול את הביטוי IVF הבנתי שזה כבר לא הולך להיות כל כך פשוט כמו שחשבתי.
אני מודה שהדבר שהכי הפחיד אותי מטבע הדברים הוא  שתשתבש לי השגרה, שכמאמנת כושר לא אוכל יותר לעבוד שעות רבות על הרגליים, שלא אוכל להתאמן עם הלקוחות שלי ודברים דומים שרק המחשבה עליהם הכניסה אותי לדיכאון. אני מודה שנתתי לעצמי כמה ימים להרגיש ככה ואז הגעתי להבנה שהחלטתי ליישם לכדי תכנית אימון כושר לנשים בטיפולי פוריות.

בהיעדר ידע מקצועי מבוסס - מיתוסים תמיד ינצחו.

מי שעברה את התהליך הזה כמוני או נמצאת בו עכשיו תדע לומר שהכי קל זה לעשות לעצמך הנחות. צמד המילים הכי גרוע בימים כאלו הוא "גם ככה"-עכשיו בואו ננסה לשתול אותן ולהבין איך המילים האלו בשניה אחת מושכות אותנו למטה: הנה כמה דוגמאות: 
אני גם ככה נפוחה מהורמונים, מה יעזור לי אימון כושר עכשיו?  בטח שיעזור. 
אני גם ככה גמורה מעייפות ולא יהיה לי כוח להזיז את עצמי באימון- תתפלאי עד כמה מהר תתעוררי לחיים ולא תביני איך לא עשית את זה קודם.
אני גם ככה עוד מעט נכנסת להריון ואעלה במשקל אז למה לטרוח?- אז קודם כל, הלוואי שזה יקרה עוד מעט אבל העוד מעט הזה עשוי לקחת גם לא מעט זמן שבו בגלל היעדר פעילות גופנית והיעדר תכנית תזונה מסודרת בשילוב של שחרור רסן ואכילה רגשית ולהביא אותך לנקודת פתיחה לא ממש טובה ובריאה בהריון שלך. הריון כדאי לשאוף להתחיל בגוף בריא ככל הניתן, נכון שאין ציפייה שלקראת ההריון תהפכי למאמנת כושר בעצמך, אבל חשוב להבין ולהכין את הגוף לקראת הבאות ובכך להקל עליו בחודשים הקשים יותר הכבדים יותר והכי חשוב-במהלך הלידה.

בקיצור ולעניין, תהליך כניסה להריון עשוי להיות כמו רכבת הרים שנראה שאין לה סוף, את כמות ה-היי והדאון שחלפתי על פניהם בתהליך הזה אני אפילו לא יכולה לספור, אבל יכולה ללומר לכן דבר אחד בטוח, בלי התחביב הזה שלמזלי הוא גם העיסוק שלי, סביר להניח שהייתי במקום אחר לגמרי. אימוני כושר בטיפולי IVF מקנים לנו יעד, מקנים לנו מטרה ולאו דווקא מטרות פיזיות אלא גם הרבה מאוד כוח נפשי שבכלל לא ידעתן שיש בכן, אין זמן יותר מתאים לעשות משהו בשביל הגוף שלכן מהזמן הזה.לכל שאלה, מלאי את הטופס או התקשרי:
או התקשרי
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים