אז למה בעצם אימון כושר אישי?

יש תחושה כזו באוויר בזמן האחרון שכל אחת נהייתי ביונסה נכון? לכל אחת יש מאמנת כושר אישית, כל אחת מקבלת תכנית מיוחדת בשבילה ובתכל'ס למה? ומה ההבדל בין אימון כושר אישי לאימון קבוצתי בחדר כושר או בפארק?

מה הם היתרונות באימוני כושר אישיים?
מאמנת כושר אישית היא למעשה קצת יותר ממאמנת כושר, כשאת עובדת על תכנית אישית אשר מאמנת כושר בונה עבורך, עבור הצרכים שלך ובהתאם ליכולות שלך אתן מתחילות להכיר אחת את השנייה, כן, קצת כמו בזוגיות והקשר הופך לנוע על התפר שבין חברי למקצועי.
לכל מתאמנת יש חלום אחר או רצון אחר או אם תרצו "שריטה" אחרת  שהיא מגיעה אלי כדי להגשים ואני מתרגמת לה אותו לתרגילים שיכולים להביא אותה למקום הזה בדיוק. אחת לא יכולה לסבול יותר את הירכיים שלה, אחת חולמת לחזור לג'ינס שלפני ההריון, השלישית בהריון ושמעה שכושר לנשים בהריון הוא סופר חשוב לקראת הלידה ואחרת "רק" רוצה שעתיים בשביל עצמה באמצע השבוע.
בתור מאמנת כושר אישית שהוסמכה במיוחד לכך אני יכולה להרגיש את הקשיים שלך ואת הנפילות שלך כאילו היו שלי, מי שחושבת שבגלל שאני מאמנת כושר אני לא מחביאה בארון המטבח חבילת שוקולד לימים ורגעים קשים טועה ובגדול. אבל בדיוק בשביל זה אני כאן וזה בדיוק מה שמבדיל אותי ממאמן כושר ובדיוק מה שמבדיל אותי מחדרי כושר המוניים עם מאמנים שמתחלפים תוך כדי אימון, אלו בדיוק היתרונות הבולטים של אימון כושר אישי. לא להיבלע בין קבוצת א/נשים אלא לקבל את תשומת הלב הפיזית והנפשית שכל מתאמנת צריכה.

הנה דוגמא קלאסית:
בתקופה הארוכה והמורכבת של טיפולי הפוריות שלי צלצלה אלי מתאמנת חדשה, היא אמרה שהיא מעבר להכל ומעבר למשקל ולכושר והתוצאות הברורות מאליהן-צריכה לעשות כרגע משהו בשביל עצמה. משהו שהוא לא בדיקות דם, לא הזרקת הורמונים לא בירוקרטיה וכל הסיוט הזה שמסביב. ידעתי בדיוק על מה היא מדברת. האימונים איתה פעמיים בשבוע הפכו להיות כמו טיפול פסיכולוגי(רק הרבה פחות יקר). מאמנת כושר בפעמים רבות הופכת להיות הכותל של המתאמנת שלה, אשת הסוד שלה מה שהופך את אימון הכושר האישי למשהו הרבה יותר נעים ויעיל מאשר טכני כמו מעבר בין חמש תחנות בחדר כושר תוך כדי שאת רק מסתכלת על השעון לראות אם כבר עברה השעה שהבטחת לעצמך להקדיש לעניין. גם הנשים הכי לא ספורטיביות שהכרתי בחיי המקצועיים יעידו שאחרי אימון יש תחושת ניצחון שאין שניה לה. התחושה שלא ויתרת לעצמך ושדאגת לגוף והנפש שלך שווה כל רגע קשה באימון ומוסיף לכל העסק ערך מוסף שקשה לקבל במסגרת  אחרת.
קומי קומי!
אם אנחנו כבר חצי חברות זה לא אומר ששכחתי לשם מה התכנסו, כן? אחד היתרונות הבולטים באימון כושר אישי  הוא שאין לך מצב לוותר לעצמך ואין מצב שלא ראיתי שאת מחפפת ותאמינו לי-אין בושה, כולן מנסות. בכל אימון קבוצתי קטן ככל שיהיה תמיד יש את המתאמנת ש"מסמנת" את כל התנועות, שהולכת סביב המגרש כשכולן רצות וזה לאו דווקא כי היא לא מסוגלת אלא בעיקר כי היא יכולה לעשות לעצמה הנחות ולהסתתר מאחורי כל היתר. עם מאמנת כושר אישית- אין הנחות, אין לכופף את החוקים, אין מאחורי מי להסתתר. תשומת הלב שלי מתנקזת כולה רק אלייך .
אין אפס- התוצאות פשוט טובות ומדויקות יותר.

לתאום אימון כושר אישי ובניית תכנית בול-אבל בול במידות שלך, התקשרי: 0523342139
או השאירי פרטים  בלינק ואני אצור עמך קשר בהקדם לתאום:
 http://elinorlampel.co.il/Contact.aspx
לכל שאלה, מלאי את הטופס או התקשרי:
או התקשרי
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים