ראש השנה לפנינו

השנה הנוכחית עוד רגע כבר תהיה מאחורינו וזה תמיד זמן טוב להחלטות והתחלות חדשות.
רשמתי כאן מספר החלטות שלי לשנה הזו שהחשובה מבניהן שכדאי לכולנו ליישם היא-מזעור זמן מסכים. הניידים המחשבים והטאבלטים אשר השתלטו על חיינו גוזלים מאיתנו זמן רב ואנחנו מודל החיקוי של הילדים שלנו מעבירים להם את אותו המסר. אז בואו נתחיל עם ליישם את סעיף מס' 1 ונמשיך משם:)

פחות מסכים (טכנולוגיה) יותר אנשים-ככל שהזמן עובר נראה ששיחת טלפון או פגישה של אחד על אחד שאינה קשורה בעבודה שלנו כמעט ולא מתרחשת. שבשנה הזו נצא יותר החוצה, נפגש עם יותר אנשים, נלך בלי סיבה מיוחדת להופעת מוזיקה שממש רצינו ובאמת נהנה ממנה בלי לצלם ולתעד כל רגע. המצלמות שלנו זוכרות רגעים-המוח זוכר חוויות ולזה אין תחליף.

לא לשכוח לנשום- לחץ לא עושה טוב לשום דבר ולאף אחד, לחיות כל יום מחדש, לעצור רגע וליהנות גם מהדרך ולא תמיד לרוץ רק אל המטרה. לשחרר מעצמנו כעסים ישנים, להיפרד מהעבר לשלום ואפילו בחיבוק ולקבל כל מה שהיה כחלק מהדרך שלנו שהיינו צריכים לעבור ולצעוד אל השנה הזו ברגל ימין ועם דף חלק. לא יודעת מה אתכם, אני לגמרי הולכת ליישם את הסעיף הזה ברשימה שלי.

לאהוב את עצמנו-אנחנו חיים במירוץ יום יומי כמעט בלתי נגמר. מנהלים בית, קריירה, חיים אישיים ואת החלומות והצרכים שלנו משאירים בתקווה שאולי נספיק, או ככה "על הדרך". מגיע לנו יותר וכדאי שנאמין בזה. שנאהב את עצמנו ונדאג לעצמנו לא פחות ממה שאנחנו דואגים למשפחות שלנו ולחברים שלנו.

משפחה היא הדבר הכי חשוב- להורים הצעירים שבנינו, הרגעים האלו שהילדים שלנו עושים דברים בפעם הראשונה, הולכים, כותבים, מסיימים חוג ג'ודו לא יחזרו. אימוני כושר משפחתיים כמו ה- family fit הם הזדמנות מצוינת לזמן איכות בשילוב שמירה וחינוך לאורך חיים בריא.

לעשות או לפחות לנסות לעשות משהו אחד שאנחנו רוצים וחולמים כבר הרבה מאוד זמן ותמיד דחינו כי פחדנו כי לא היה לנו זמן או כי חשבנו שאין טעם או סתם כי אנחנו רגילים לספק לעצמנו תירוצים. חלומות שבורים עדיפים על חלומות במגירה. בוודאות.:)

אני רוצה לאחל לעצמי ולכל קהל לקוחותיי, שזו תהה שנה של התחלות חדשות ומפתיעות, שנה של בריאות ובעיקר של הרבה אהבה והגשמה.
שלכם, אלינור למפל
לכל שאלה, מלאי את הטופס או התקשרי:
או התקשרי
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים