לא תמימים כמו שהם נראים-המזונות הערמומיים

בתור מאמנת אני יכולה לומר שרובו המוחץ של המתאמנות/ים שלי באים במטרה לרדת במשקל, לא פעם אני נתקלת במתאמנים/ות שנותנים את הנשמה באימון, מגיעים, מתמידים ולא מצליחים לרדת במשקל ובמקרים פחות טובים אפילו עולים.

המתאמנות שלי - קווים לדמותן

בין אם את מתכוננת מראש ובין אם נזכרת מעט מאוחר מדי, אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר לתאום אימון מקצועי, אחת על אחת וממנו נוכל יחד להמשיך אל עבר ההריון ועד אחרי הלידה בצורה בטוחה ומקצועית.

ראש השנה לפנינו

השנה הנוכחית עוד רגע כבר תהיה מאחורינו וזה תמיד זמן טוב להחלטות והתחלות חדשות.

צום קל - אבל מה עם הכושר?

נעים מאוד: הרב גליקוגן- בגוף שלנו קיים מאגר רב-סוכר הנקרא גליקוגן, גליקוגן הוא המאגר ממנו "ניזון" הגוף שלנו בהיעדר מזון/אנרגיה/קלוריות, הרבה אנשים גם לאחר הצום ואחרי אכילה של ארוחה "טובה" חשים תחושת עייפות וחוסר אנרגיה.

בסוכות הזה מטיילים בריא

חג סוכות הוא מצד אחד חג, מצד שני לא מרגיש "מחייב" מדי אבל יש בו המון זמן משפחה ומזג אויר מושלם לצאת מהבית לאיזה כיוון שרק רוצים. אז אחרי שאיתרנו את המקום הכי שווה לקמפינג, ניערנו את האבק מהאוהלים הגיע הזמן לדאוג לאוכל שלנו בכל הכיף הזה

ארבע אמהות

מאז שהפכתי אמא לשיר הידועה בכינויה: פאצק'י יצא לי לפגוש כמה סוגי אמהות.
איזה מהן זו את?

לכל שבת יש מוצאי שבת

הטיפים שלי להתמודדות עם החגים, החופש ושבירת השגרה.

לחיי סופים טובים

אני אתחיל את הבלוג שלי בלהודות שהחיים שלי טובים. אני עובדת בעבודה שאני אוהבת, מוקפת במשפחה מחבקת והכי חשוב-הגשמתי את החלום שרדפתי אחריו כל כך הרבה זמן. החלום הגדול- להיות אמא.

חג החלב OUT חג הביכורים IN

במקור-חג השבועות הוא גם חג הקציר וחג הביכורים, הפירוש למילה ביכורים היא הפירות הראשונים של השנה משבעת המינים בהם בורכה ארץ ישראל. איך מכאן הגענו ללזניה מוקרמת? אין לי מושג.

יש לכן תשעה חודשים להתכונן, שלוש ארבע..זוז!

אז גם אם את לא יעל ערד או נדיה קומאנצ'י יש מספר תרגילים שחשוב לבצע לאורך ההריון היכולים לסייע לך ברגע הלידה ויש כאלו שחשובים גם לאחריה.

חכמה בשמש, הפעם בשביל שניים

אם המדע פיתח לנו הגנה מפני השמש אז בואו נשתמש בה. חשוב להיות חכמים בשמש, ולא רק בקיץ.

על אימוני כושר במהלך טיפולי פוריות ומה שבניהם

אימוני כושר בטיפולי IVF מקנים לנו יעד, מקנים לנו מטרה ולאו דווקא מטרות פיזיות אלא גם הרבה מאוד כוח נפשי שבכלל לא ידעתן שיש בכן, אין זמן יותר מתאים לעשות משהו בשביל הגוף שלכן מהזמן הזה.

לא לשכוח את עצמך

מזל טוב! ילדת! התינוק שלך הוא הדבר הכי חמוד בעולם וכל המחשבות והמעשים שלך מתנקזים בימים אלו בניסיון אחד בלבד והוא להיות האמא הכי טובה שאת יכולה להיות.

אז למה בעצם אימון כושר אישי?

לכל מתאמנת יש חלום אחר או רצון אחר או אם תרצו "שריטה" אחרת שהיא מגיעה אלי כדי להגשים ואני מתרגמת לה אותו לתרגילים שיכולים להביא אותה למקום הזה בדיוק. אחת לא יכולה לסבול יותר את הירכיים שלה, אחת חולמת לחזור לג'ינס שלפני ההריון, השלישית בהריון ושמעה שכושר לנשים בהריון הוא סופר חשוב לקראת הלידה ואחרת "רק" רוצה שעתיים בשביל עצמה באמצע השבוע.

אימוני TRX לנשים בהריון ??? ברורררר

באימון כושר לנשים בהריון חשוב לי לתת דגש על עבודת נשימה נכונה תוך כדי אימון, יציבה נכונה שיכולה למנוע ממשקל העובר בהריון והשינוי במרכז הכובד של הגוף לגרום לכאבים, אי נוחות ולפעמים גם נזקים בלתי הפיכים במהלך ההריון.
אימון TRX הוא אימון פונקציונאלי
לכל שאלה, מלאי את הטופס או התקשרי:
או התקשרי
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים