מרכז רוית למפל - ReMovment

אם גם אתם נתקלתם ברחוב באדם עם מדבקה צבעונית מודבקת לו במקומות שונים ומשונים בגוף והתביישתם לשאול מה זה? הרשו לי להציג את מרכז רוית למפל – removment כל התשובות בפנים.

אורלי אייל - צלמת הריון ומשפחה

כשחיפשתי צלמת, חיפשתי מישהי עם ראש פתוח ויצירתי, חיפשתי מישהי שתלך על הטבעי ולא על התמונה המבוימת והפוזה המוכרת, שתדע להוציא ממני ומקהל לקוחותיי את המקסימום וכל זאת מבלי שנרגיש את נוכחות המצלמה. עם אורלי היה לי כימיה מהרגע הראשון, אם את מחפשת צלמת הריון / משפחה אני ממליצה לך על אורלי אייל.

רותם ברזני - שפת התינוקות

את רותם הכרתי בסמוך ללידת ביתי, רותם עזרה לי לפענח את קולות הבכי של שיר ולהבין את רצונותיה, מתי היא עייפה ומתי זה גרפס, מתי היא רעבה ומתי צריך לבדוק חיתול. רותם האלופה עזרה לי להיות קשובה לשיר, היא עשתה זאת בכל שעה ביום.
הייתי מקליטה את המלמולים / בכי של שיר ורותם ישר פיענחה. מרגע לרגע גם אני כבר למדתי לפענח ולהבין את רצונותיה וצרכיה של שיר הקטנה. לרותם תודעת שירות מדהימה!!! היא זמינה בכל עת, מקצועית , אמינה, ישרה עם יכולת הכלה וסובלנות מדהימה.
אם גם את מעוניינת לישון לילה שקט ורגוע, ללמוד את הילד/ה שלך, מהם צרכיו ורצונותיו הראשוניים אני ממליצה באהבה ובהערכה רבה על רותם.

גיל שטריק - דולה ומדריכת הכנה ללידה

את גיל הכרתי לאחר הלידה, כשהזמנתי אותה לקורס עיסוי תינוקות באופן פרטני.
הקליק היה מיידי, גיל מלאת ידע, נתינה, אהבה ומקצועית מאוד.
גיל ליוותה וממשיכה ללוות את קהל לקוחותיי
אם את מחפשת קורס הכנה ללידה, דולה, עיסוי תינוקות אין ספק שגיל היא הכתובת הנכונה עבורך
לכל שאלה, מלאי את הטופס או התקשרי:
או התקשרי
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים