השותף הכי צמוד שלך להריון הזה

בין אם את מתכננת להיות אם יחידנית ובין אם את חיה בזוגיות נפלאה ככל שתהיה, השותף האמיתי שלך להריון והלידה הוא בכלל הגוף שלך. הגוף שלך הוא זה שמאפשר בכלל להריון הזה לקרות, בתוכו נמצאת הכספת היקרה בעולם שבה יגדל ויתפתח העובר שלך במשך 9 חודשים, והוא זה שמספק לך ולתינוק שלך ויטמינים, מינרלים ואנרגיה. מערכת היחסים שלך עם גופך תתהדק באופן מובהק יותר בלידה, כשגופך ילד את התינוק שלך ואת תזכי לחבק אותו בזרועותייך האוהבות.
 
במערכת היחסים הזאת בינך לבין גופך, עלייך מוטלת האחריות הבלעדית על היחסים, לאופן בו תתיחסי לגופך במהלך ההריון ישנה השפעה ישירה על ההריון ובהמשך גם על הלידה.
 
המסר הזה חשוב ביותר ורלוונטי מאוד גם לתקופה של טרום ההריון, כשאת רק מפנטזת על היום הזה. מחקרים רבים מראים קשר בין בריאותך לבין סיכוייך להרות, להחזיק את ההריון לתקופתו המקסימלית בצורה תקינה וללדת תינוק בריא. ההמלצה הגורפת במהלך ההריון ולקראתו היא להימנע ככל הניתן מהרגלים שאינם מטיבים עם גופך ובריאותך כגון עישון ושתייה מופרזת של אלכוהול.
 
במה יועילו אימוני כושר גופני לפני ההריון ובמהלכו?
אימון כושר בתקופה שלפני ההריון וגם אימון כושר בהריון עצמו מועילים לך ולתינוק שלך במספר רב של היבטים. 

העיקריים שבהם:

הזמן הכי טוב הוא עכשיו. גם אם עד עתה לא שמרת על כושר,זה אף פעם לא מאוחר להתחיל. הקניית הרגלים בריאים והדאגה לתינוק שלך מתחילים מעכשיו.

עליה מתונה יותר במשקל במהלך ההריון, דבר שיתרום לך מבחינה בריאותית ונפשית.

כושר גופני תורם למערכת החיסונית ומחזק את הגוף, ואלה עשויים את הסיכויים שלך להיכנס להריון ולשמור עליו.

מצב הרוח שלך יהיה טוב ונעים יותר תודות להורמונים המשתחררים במוח במהלך פעילות גופנית.

הפחתת סיכויים לסוכרת הריון, הפחתת סיכויים לכאבי גב, הסדרת פעילות מערכת העיכול, רמת אנרגיה גבוהה יותר, שינה טובה יותר (הריון יכול להיות מעייף מאוד) ותחושת רוגע כללית.

התפתחות בריאה ותקינה של העובר, תודות לזרימת דם תקינה יותר. 

במהלך הלידה עוצמת הצירים עשוייה להיות פחותה, משל הלידה עשוי להיות קצר יותר, הפחתת סיכויים לסיבוכים בלידה, שיתוף פעולה מצוין עם הגוף שלך שיהיה מספיק חזק וגמיש יותר.

חשוב מאוד:

פעילות גופנית אחרי לידה בצורה מבוקרת תקטין משמעותית את הסיכון לסבול מדכאון אחרי לידה. 
ההקשבה שלך לגוף תשתפר מה שיסייע לך להבין את האיתותים שהוא מוסר לך גם בהריון, בלידה ובכלל.
לכל שאלה, מלאי את הטופס או התקשרי:
או התקשרי
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים