אודות אלינור למפל

אלינור למפל בוגרת תואר ראשון B.ed בחינוך גופני ותנועה במכללת סמינר הקיבוצים, ובעלת תואר שני M.A במנהל עסקים, מפתחת שיטת Mommyfit לנשים בתהליכי פוריות, בהריון ולאחר לידה.

מאמנת כושר אישית , מרצה ומכשירה מאמני כושר בתחום ההריון והלידה.

ב 14 השנים האחרונות אימנתי מאות נשים בשלבים שונים של ההריון- לפניו, במהלכו ולאחריו. 
בעקבות התמחותי בתחום זה, פיתחתי שיטה ייחודית המתאימה לכל שלב- שיטת Mommyfit, שיטת
אימון כושר עבור נשים בדרך לאימהות (טרום הריון / IVF), נשים בהריון ולאחר לידה, ובייבי ג'וגינג (אימון כושר קבוצתי לאימהות עם עגלות).

אני מאמינה כי אימון כושר מסייע משמעותית הן לבריאות הפיזית והן הנפשית שלך. אימון במהלך טיפולי פוריות ובזמן הריון מסייע רבות לגופך העובר שינויים עצומים ולך- החווה מנעד רגשות ושינויים הורמונליים. אימון כושר גופני בתקופה זו אף מסייע בחזרה מהירה לגזרה לאחר לידה. 

אימון כושר לאחר לידה מתבצע עם תינוקך, דבר המחזק את הקשר ביניכם ומאיץ את החזרה לגזרה. 

האם כל אחת יכול לבצע אימון כושר?


בהחלט! גם אם לא התאמנת לפני ההריון או הלידה, ניתן
להתחיל מייד. האימון מותאם ליכולות הפיזיות שלך ולצרכים האישיים שלך.

מהי השיטה שלי?

שיטת Mommyfit הינה שיטה ייחודית וראשונה מסוגה, תכנית אימונים אישית המכירה בצרכים, בקשיים שבדרך ומאפשרת גמישות, הכלה והבנה ונותנת את התוצאה הרצויה. 
בעקבות הצלחת השיטה שלי, פיתחתי שיטה נוספת לאבות- שיטת Daddyfit היא ראשונה מסוגה
וייחודית לאבות הרוצים להתאמן יחד עם תינוקם ולחזק את הקשר ההורי. הסיבה לפיתוח שיטה זו לאבות נובעת מרצונם הגובר של האבות לבלות זמן משמעותי ובעל ערך עם ילדם.

Familyfit – בריאות המשפחה במרכז.


דור המדיה התפתח משמעותית וכתוצאה מכך ניתן לראות שרוב ילדינו גדלים לתוך העולם הדיגיטלי, הרבה פחות זמן איכות משפחתית. וכשאני אומרת איכות הכוונה היא לשיחות בין בני המשפחה ולא דרך הודעת וואטסאפ. בנוסף התקדמות הטכנולגיה כגון אופניים חשמליים, לא מצריכים עבודה או מאמץ מה שיוצר בעיות עתידיות תפקודיות הן אורטופדיות והן נוירולוגיות ,התנוונות של שרירי השלד.

Familyfit שמה את בריאות המשפחה במרכז, זמן איכות משפחתי בו דואגים לחיזוק שרירי השלד, היציבה, הליבה והסבולת. חיזוק הקשר ההורי, חיזוק הקשר בין האחים והאחיות, אימון חוויה לכל המשפחה. 
לכל שאלה, מלאי את הטופס או התקשרי:
או התקשרי
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים