מה הם היתרונות באימוני כושר אישיים?

מאמנת כושר אישית היא למעשה קצת יותר ממאמנת כושר ולנשים בטיפולי פוריות / הריון או לאחר לידה – אימהות טרייה אדרבא., מאמנת כושר אישית בונה עבורך תכנית מותאמת לצרכים ובהתאם ליכולות שלך. לכל מתאמנת יש חלום אחר או רצון אחר או אם תרצו "שריטה" אחרת שהיא מגיעה אלי כדי להגשים אך כמו כן יש גם צרכים אחרים ואני מתרגמת לה אותם לתכנית אימונים נכונה, מיטבית ומותאמת, כזו שתצליח להגשים לה את החלום. מתאמנת אחת לא יכולה לסבול יותר את הירכיים שלה והבינה שאימון יכול לסייע בהפחתת החרדות /הקשיים שבציפייה להריון המיוחל, אחת חולמת לחזור לג'ינס שלפני ההריון, השלישית בהריון ושמעה שכושר לנשים בהריון הוא סופר חשוב לקראת הלידה ואחרת "רק" רוצה שעתיים בשביל עצמה באמצע השבוע.

בתור מאמנת כושר אישית שהוסמכה במיוחד לכך אני יכולה לזהות ולהרגיש את הקשיים ואת הנפילות שלך כאילו היו שלי, כל אחת חווה את הטיפולים / ההריון והאימהות קצת אחרת, אמנם אותם השלבים אך כל אחת היא אישיות בפני עצמה עם מנעד רגשות , יכולות, רצונות, גנטיקה ועוד… ובדיוק בשביל זה אני כאן וזה בדיוק מה שמבדיל אותי ממאמנים אחרים ומחדרי כושר המוניים עם מאמנים שמתחלפים תוך כדי אימון, אלו בדיוק היתרונות הבולטים של אימון כושר אישי. לא להיבלע בין קבוצת א/נשים אלא לקבל את תשומת הלב הפיזית, והנפשית והכי מקצועית שכל מתאמנת צריכה.

הנה דוגמא קלאסית:
בתקופה הארוכה והמורכבת של טיפולי הפוריות שלי צלצלה אלי מתאמנת חדשה, היא אמרה שהיא מעבר להכל ומעבר למשקל ולכושר והתוצאות הברורות מאליהן-צריכה לעשות כרגע משהו בשביל עצמה. משהו שהוא לא בדיקות דם, לא הזרקת הורמונים לא בירוקרטיה וכל הסיוט הזה שמסביב. ידעתי בדיוק על מה היא מדברת. האימונים איתה פעמיים בשבוע הפכו להיות כמו טיפול פסיכולוגי(רק הרבה פחות יקר).
מאמנת כושר פעמים רבות הופכת להיות הכותל של המתאמנת שלה, אשת הסוד שלה מה שהופך את אימון הכושר האישי למשהו הרבה יותר נעים ויעיל מאשר טכני כמו מעבר בין חמש תחנות בחדר כושר תוך כדי שאת רק מסתכלת על השעון לראות אם כבר עברה השעה שהבטחת לעצמך להקדיש לעניין. גם הנשים הכי לא ספורטיביות שהכרתי בחיי המקצועיים יעידו שאחרי אימון יש תחושת ניצחון שאין שניה לה. התחושה שלא ויתרת לעצמך ושדאגת לגוף והנפש שלך שווה כל רגע קשה באימון ומוסיף לכל העסק ערך מוסף שקשה לקבל במסגרת אחרת.

קומי קומי!
אחד היתרונות הבולטים באימון כושר אישי הוא שאין לך מצב לוותר לעצמך ואין מצב שלא ראיתי שאת מחפפת ותאמינו לי-אין בושה, כולן מנסות. בכל אימון קבוצתי קטן ככל שיהיה תמיד יש את המתאמנת ש"מסמנת" את כל התנועות, שהולכת סביב המגרש כשכולן רצות וזה לאו דווקא כי היא לא מסוגלת אלא בעיקר כי היא יכולה לעשות לעצמה הנחות ולהסתתר מאחורי כל היתר. עם מאמנת כושר אישית- אין הנחות, אין לכופף את החוקים, אין מאחורי מי להסתתר. תשומת הלב שלי מתנקזת כולה רק אלייך .
אין אפס- התוצאות פשוט טובות ומדויקות יותר.

תיאום אימון כושר אישי ובניית תכנית בול-אבל בול במידות שלך, התקשרי: 0523342139
או השאירי פרטים בלינק ואני אצור עמך קשר בהקדם לתאום:
http://elinorlampel.co.il/Contact.aspx

לכל שאלה, מלאי את הטופס ואחזור אליך בהקדם:

    ניתן גם להתקשר: 052-3342139